خانه » وردپرس » قالب ها وردپرس » قالب وبلاگی وردپرس Suparnova Lite
Suparnova Lite

در این نوشته  قصد معرفی قالب وبلاگی وردپرس داریم که می توانید به کمک آن یک سایت به سبک وبلاگی/شخصی را ایجاد کنید.
صفحه اصلی قالب وردپرس Suparnova Lite دارای دو ستون می باشد که بعد از منوی اصلی سایت تا قبل از فوتر تنها مطالب سایت قرار می گیرد.
بعد از آن نیز می‌توانید در در قسمت فوتر چهار جایگاه برای افزودن ابزارک‌ها داشته باشید.
منوی بالای این سایت در حالت رسپانسیو بسیار زیبا نمایش داده می شوند و روی هر صفحه نمایشی دارای حالت زیبا و منحصر به فرد است.

 

Suparnova Lite

قالب وردپرس Suparnova Lite

قالب وردپرس Suparnova Lite دارای شش جایگاه برای افزودن ابزارک‌ها است که می‌توانید ابزارک‌های مورد نظرتان را به قسمت‌های مختلف اضافه کنید.
قالب وردپرس Suparnova Lite دارای صفحه اصلی دو ستونه جهت نمایش نوشته‌های سایت است که می‌توانید به راحتی وبلاگ وردپرسی خود را مشابه دمو پیاده‌سازی کنید.
همچنین دارای دو منو در بالا و پایین هدر است.
این قالب دارای تنظیمات مختلف برای بخش هدر در قسمت شخصی سازی قالب دارد.

نکات نصب قالب

اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Suparnova Lite کار کنید اما برای ایجاد بخش ابزارک‌ها مشابه دمو پیشنهاد می‌شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.

برای ایجاد فرم تماس با ما در برگه تماس با ما می‌توانید از یک افزونه فرم‌ساز استفاده کنید و شورت‌کدی که افزونه به شما می‌دهد را در یک برگه وارد کنید.

برای ایجاد برگه خانه شما دو نوع قالب را از قسمت ویرایش برگه مشاهده می‌کنید، که یکی از آن ها قالب سایت بدون اسلایدر و دیگری با وجود اسلایدر است، که ما برای دمو قالب را با اسلایدر قرار داده‌ایم.
Suparnova Lite-قالب وردپرس Suparnova Lite
نصب سریع با فایل درون ریز

در روش نصب سریع برای قالب وردپرس Suparnova Lite توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت خودکار وارد سایت شما می‌شود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل‌های درون‌ریز را در بخش ابزارها و درون‌ریزی وارد نمائید.

 

2 دیدگاه‌ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *