خانه » مطالب » آموزشی » دانلود رایگان نرم افزار هک تلگرام
هک تلگرام

برنامه هک تلگرام وجود دارد ؟ بارها و بارها از کاربران سوالاتی درباره هک تلگرام می شنویم و درخواست هایی مبنی بر دانلود برنامه هک تلگرام ، در ادامه قصد داریم تا بطور کامل درباره بحث هک تلگرام و شدنی و نشدنی بودن اینکار توضیح بدهیم. نرم افزار هک تلگرام چقدر حقیقت دارد و آیا برنامه ای برای هک تلگرام دیگران وجود دارد حال چه رایگان باشد و چه پولی بحث مهم بحث هک تلگرام است حال اینکه هزینه داشته باشد یا خیر بحث دیگری است که به آن هم می پردازیم.

تلگرام چقدر است امن است ؟

تلگرام (Telegram) رشد سریع و قابل توجهی در چند سال اخیر نسبت به دیگر پیام رسان ها مانند واتس اپ ، وایبر ، لاین و… داشته است. تلگرام برای برقراری ارتباط بین کاربران از پروتکل خاص به خود بنام MTProto استفاده می کند؛ در نوشته ای دیگر درباره اینکه امنیت تلگرام چقدر است توضیحات کاملی داده ایم. فقط همین اندازه بگوییم که در بین پیام رسان های مطرح ، تلگرام از امنیت بسیار بالایی برخودار است و شاید بتوان گفت در این بین مقاوم اول را دارد! بنابراین با این تفاسیر که تلگرام به این سادگی ها هک شدنی نیست ، می توان کاملا ادعا کرد که روش ثابت یا دانلود برنامه هک تلگرام وجود ندارد.

آموزش هک تلگرام با شماره

پیش از هر چیز بهتر است ابتدا تاکید کنیم و بگوییم که آموزش هک تلگرام با دانلود برنامه هک تلگرام وجود ندارد چرا که برنامه ای برای این کار وجود ندارد.

اما بسیاری عقیده دارند که روشی برای هک تلگرام با شماره دارند. در آموزش هک تلگرام با شماره که در بسیاری از وبسایت ها مشاهده می کنیم راه حل را دسترسی به گوشی طرف مقابل و دریافت کد تاییدیه تلگرام برای ورود به اکانت تلگرام دیگران اعلام می دارند. باید گفت شاید بتوان نام چنین کاری را هک کردن تلگرام گذاشت اما آیا می توان آن را روشی برای هک تلگرام دیگران بدون کد دانست ؟ خیر.

قطعا افرادی که به دنبال راه های هک کردن تلگرام هستند آموزش و روشی را می خواهند که بدون داشتن دسترسی به گوشی دیگران و تنها با دانلود یک برنامه از راه دور بتوانند تلگرام دیگران را هک کنند.

هک تلگرام از طریق Sessions

تا به اینجای کار روش رایج و معمولی که افراد برای نفوذ به تلگرام دیگران و به اصطلاح هک تلگرام دیگران به کار می گیرند را معرفی کردیم که در این روش که یک روش بدیهی است شخص با دسترسی داشتن به گوشی طرق مقابل کد تاییدیه ارسال شده از طرف تلگرام را بر می دارد و بر روی دستگاه خود وارد می کند.

اگر قرار باشد از این روش نیز استفاده کنید همچنان یک اشکال بزرگ وجود دارد. Telegram فکر این مواقع را هم کرده است و برای کاربران خود بخشی را تحت عنوان Active Sessions در برنامه تلگرام گذاشته است.

در Active Sessions می توانید فهرستی از تمام دستگاه هایی که به اکانت تلگرام شما متصل است را مشاهده کنید. در این صورت شکست نقشه یک فرد برای هک تلگرام دیگران در همین جا قطعی خواهد شد و حال اینکه برای شخص قربانی نیز ممکن است مشخص می شود که چه کسی به اکانت آن دسترسی داشته است!

اما موضوع به همینجا ختم نمی شود ، تلگرام حتی برای جلوگیری از هک شدن اکانت تلگرام روش دیگری را نیز به میان آورده است.

Cloud Password نام قابلیتی دیگر از برنامه تلگرام است که به واسطه آن می توانید برای اکانت تلگرام خود یک پسورد تعیین نمایید که همانطور که از نام آن پیداست این پسورد شما در فضای ابری و در سرور های تلگرام نگهداری می شود. تلگرام زمانی از شما Cloud Password را درخواست می کند که بخواهید اکانت تلگرام خود را در یک دستگاه دیگر Sign in یا وارد کنید. در این صورت حتی اگر شخص دیگری به گوشی یا تبلت شما دسترسی مستقیم داشته باشد هم نمیتواند بدون داشتن Cloud Password شما به اکانت تلگرام شما نفوذ کند.

برنامه هکر تلگرام وجود ندارد

بسیاری از افراد همچنان اصرار دارند که تلگرام مانند هر وبسایت یا برنامه دیگری قابل هک کردن است. این موضوع را انکار نمی کنیم درست است همانطور که گروهی از هکر ها برای مثال قصد هک کردن وبسایت یک سازمان مهم را می کنند، تلگرام ههم نمی تواند از ایین موضوع مستثنی باشد. پاسخ ما به اینگونه افراد به این شکل است که تلگرام از امنیت بسیار بالایی برخودار است و تا کنون هیچ گروه هکری نتوانسته است تلگرام را هک کند یا برنامه ای تحت عنوات برنامه هکر تلگرام در دسترس عموم قرار دهد. حتی تلگرام برای اطمینان دادن به کاربرانش برای فردی که بتواند تلگرام را هک کند جایزه چند هزار دلاری تعیین کرده است.

بنابراین توصیه می کنیم که فریب افراد سودجویی که ادعا به داشتن برنامه ای برای هک تلگرام دارند را نخورید چرا که برنامه هک تلگرام وجود ندارد و چنین کاری روش مشخصی هم ندارد.

جلوگیری از هک تلگرام و روش های ایمن سازی تلگرام

بعد از اینکه مطمئن شدید که دانلود برنامه هک تلگرام وجود ندارد و تنها روش هک رایج و فعلی تلگرام روشی است که تلگرام برای تایید کاربرانش استفاده می کند حالا نوبت آن رسیده که به روش های امن سازی تلگرام بپردازیم.

هک تلگرام

همانطور که در ابتدا هم اشاره کردیم که تنها راهی که می توانید به شکلی ساده به به اکانت تلگرام دیگران نفوذ کنید داشتن دسترسی مستقیم به دستگاه شخص و دریافت کد تایید تلگرام است با این حال اگر نمی خواهید که قربانی چنین روشی شوید و از هک شدن تلگرام خود جلوگیری کنید با چند مرحله ساده می توانید به این هدف برسید.

حذف نشست های فعال تلگرام

برای جلوگیری از هک شدن تلگرام در برنامه تلگرام در ابتدا در تنظیمات (settings)

به بخش Privacy and Security و در ادامه به Active Sessions بروید.

در این بخش فهرستی از دستگاه هایی که تابحال به اکانت تلگرام شما متصل شده اند نمایش داده می شود.

هر دستگاهی که از نظر شما نا آشنا و مشکوک به جاسوسی از تلگرام شما می رسد را با لمس بر روی همان مورد Terminate کنید.

با Terminate کردن یک دستگاه ، دارنده دستگاه برای نفوذ دوباره به تلگرام شما می بایست دوباره به دستگاه شما دسترسی مستقیم داشته باشد اما در ادامه خواهیم گفت که چطور با تنظیم یک پسورد ابری حتی از دسترسی های بعدی جلوگیری کنید.

نکته : پیشنهاد می شود که حتی دستگاههای قدیمی خود را که روزی به اکانت تلگرام شما متصل بوده اند را ترمینت کنید تا اگر به هر شکلی آن دستگاه ها به دست فردی ناشناس بی افتد امکان خواندن و دسترسی به پیام های تلگرام شما را نداشته باشد.

تعیین رمز دوم برای تلگرام

در ادامه در Settings یا تنظیمات برنامه تلگرام و بخش Privacy and Security گزینه Cloud Password را انتخاب کنید و پسوردی را برای دسترسی و لاگین کردن به اکانت تلگرام خود تعیین کنید. با این کار با هر بار ورود شماره شما در تلگرام دستگاهی جدید ، از فرد وارد کننده شماره پسوردی به جز کد تاییدیه خواسته می شود.

اما در نهایت برای ایمن سازی کامل برنامه تلگرام خود کافی است تا یک Passcode Lock یا رمز عبور قفل تلگرام تعیین کنید تا حتی دسترسی به برنامه تلگرام روی گوشی ، تبلت یا دسکتاپ شما هم نیاز به وارد کردن یک رمز عبور داشته باشد.

برای این کار در همین بخش حریم خصوصی و امنیت در تنظیمات تلگرام بر روی Passcode Lock لمس کنید و یک رمز عبور تعیین کنید. در همین صفحه Auto-lock را بر روی یک مدت کم قرار بدهید که بصورت خودکار برنامه قفل شود. مثلا روی in 1 minute قرار دهید تا پس از گذشت ۱ دقیقه بیکاری در تلگرام بصورت خودکار برنامه تلگرام قفل شود.

حذف اکانت تلگرام از راه دور

اما فرض کنید گوشی یا تبلت شما که اطلاعات تلگرام را در خود جای داده است دزدیده شود یا مفقود شود ، در این صورت برای حذف تلگرام خود به دستگاه دسترسی ندارید ، بنابراین راه حل برای حذف اکانت تلگرام از راه دور چیست؟!

بسیار ساده است! برای حذف پیام ها و کل تلگرام خود از راه دور کافی است تا در بخش تنظیمات و در بخش Privacy and Security و در بخش Account Self Destructs یک زمان تعیین کنید.

نابودسازی خودکار اکانت تلگرام یا Account Self Destrcuts به شما این امکان را می دهد تا اگر مدت طولانی از اکانت تلگرام خود استفاده نکردید اکانت تلگرام شما بطور کامل و بصورت خودکار حذف شود.

اگر فعالیت بسیاری در تلگرام دارید پیشنهاد می کنیم این زمان را بر روی month 1 قرار دهید تا پس از یک ماه بی کاری در تلگرام بصورت خودکار تلگرام شما حذف شود که علاوه بر تنظیم رمز عبور داخلی و همچنین پسورد ابری دیگر امکان دسترسی به اطلاعات تلگرام شما در زمان به سرقت رفتن دستگاه وجود نداشته باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *